Bezgotówkowy Wynajem Auta z OC Sprawcy

Auto Zastępcze z OC za Darmo - Opatów. Jeśli mieszkasz w Opatowie albo uszkodziłeś auto w tym mieście skontaktuj się z nami a my zajmiemy się Twoją sprawą. Zorganizujemy auto z polisy oc za darmo - Auto z OC sprawcy zdarzenia. Otrzymasz samochód zastepczy z OC sprawcy do czasu naprawy swojego uszkodzonego auta albo jeśli zostanie orzeczona szkoda całkowita do dnia wypłaty odszkodowania przez ubezpieczyciela.

Auto Zastępcze z Polisy OC Sprawcy Wypadku Opatów

Samochód z OC za darmo!

Auto z OC za darmo w 24h od zgłoszenia do nas sprawy podstawimy w dowolne miejsce. Samochód z OC będzie odpowiadał klasie Twojego auta. Jeśli Twój pojazd został uszkodzony w wyniku kolizji drogowej przez innego uczestnika ruchu drogowego nie z Twojej winy wiedz, że: przysługuje Ci auto zastępcze z OC sprawcy kolizji za darmo z tytułu powstałej szkody wyrządzonej przez innego uczestnika ruchu drogowego na Twoim samochodzie!

Kompletnie bez znaczenia jest czy właściciel uszkodozonego samochodu użytkuje auto do celów prywatnych czy do zarobkowych. Nie ma tu znaczenia czy odwozisz dzieci do szkoły, przedszkola na codzień czy dowozisz zakupy do domu. Ważny jest fakt posługiwania się autem na codzień bez możliwości zastąpienia go innym samochodem w domu.

Wypełnij Formularz Zgłoszenia Podając:

  • imię i nazwisko,
  • telefon, mail,
  • województwo i miasto,
  • markę i model oraz rocznik auta uszkodzonego,
  • datę zdarzenia,
  • okresl czy znany jest sprawca zdarzenia!!!