Auto z OC Sprawcy Kraków

Wynajem auta z OC sprawcy Kraków

            Kolizje drogowe to niemal codzienność. Są tak powszechne, że niemal już nie zwracamy na nie uwagi dopóki... nie spotka to nas samych. Oczywiście jest to sytuacja stresująca. Puszczają nerwy, a działania pod wpływem wzburzenia i w afekcie nie zawsze są racjonalne.

Wypełnij Formularz Szkody! - Auto z Polisy OC Bezgotówkowo!

Mało tego, od kilku już lat, pokrzywdzony może ubiegać się – w ramach ubezpieczenia oczywiście – o wynajem auta z OC sprawcy Kraków. To co do niedawna było nie do pomyślenia, teraz decyzją sądu z roku 2011 staje się czymś powszechnym, stąd każdy z poszkodowanych ma prawo do wynajmu auta zastępczego z OC sprawcy.

Warto wiedzieć, że przysługuje ono na takich zasadach poszkodowanemu od momentu zgłoszenia szkody do czasu odebrania własnego, sprawnego pojazdu z warsztatu. I nie ma tu nic do rzeczy czy poszkodowany prowadzi działalność gospodarczą w oparciu o własny pojazd czy jest zwykłym jego użytkownikiem wykorzystującym auto jedynie dla własnego przemieszczania. W przypadku Krakowa z wynajmem samochodu zastępczego z OC sprawcy nie ma żadnych problemów.

samochód z OC za darmo

Złość i gniew są złymi doradcami. Obojętnie czy wina leży po naszej stronie czy po stronie przeciwnej, pomocą i świadczeniami zajmie się ubezpieczyciel. Winny ubezpieczony nie ponosi odpowiedzialności materialnej ponieważ wynikłe szkody pokryje jego towarzystwo asekuracyjne. Poszkodowany zaś może liczyć na zwrot kosztów likwidacji wynikłej szkody.

Na terenie miasta Krakowa istnieje wiele firm trudniących się wynajmem pojazdów. Niektóre z nich bezpośrednio współpracują z ubezpieczycielami albo są wręcz przez nich faworyzowane lub polecane. Wypożyczając samodzielnie samochód zastępczy z OC sprawcy w Krakowie i nie tylko, należy wiedzieć, że nie może on być klasy wyższej niż uszkodzony i, że środki od ubezpieczyciela zostaną nam zwrócone dopiero po przedłożeniu faktur a nie otrzymamy ich na wynajem pojazdu. Dodatkowo, w przypadku samodzielnego załatwiania formalności, po samochód należy się pofatygować osobiście do którejś z wypożyczalnie na terenie Krakowa.

Wynajmij Auto z Polisy OC Sprawcy Bezgotówkowo!

            Pokonanie formalności niezbędnych do wynajęcia w Krakowie auta z OC sprawcy będzie zdecydowanie łatwiejsze jeśli wybierzemy inny wariant – całe postępowanie zlecimy stosownej firmie lub wypożyczalni, która w naszym imieniu samodzielnie rozliczy się z ubezpieczycielem. Pomocne będą przy tym dane sprawcy kolizji i numer jego ważnej (!) polisy OC. I z tej alternatywy korzysta najwięcej poszkodowanych.

Auto zastępcze z OC sprawcy w Krakowie z dużym prawdopodobieństwem zostanie podstawione do 24 godzin w wybranym, przez poszkodowanego  punkcie miasta. Jeśli jesteście poszkodowani warto tą opcję rozważyć by móc korzystać, szybko i na atrakcyjnych warunkach, z pojazdu zastępczego.

Wypełnij Formularz Zgłoszenia na Stronie Głównej:

  • imię i nazwisko,
  • telefon, mail,
  • województwo i maisto,
  • markę, model i rocznik uszkodzonego auta,
  • datę zdarzenia,
  • zaznacz czy znany jest sprawca zdarzenia !!!

Odszkodowania za Wypadki

Jeżeli uczestniczyłeś w wypadku, ktróego nie byłeś sprawcą i odniosłeś obrażenia, masz kłopot z uzyskaniem odszkodowania za uszkodzony pojazd napisz do nas lub zadzwoń. Chętnie zajmiemy się Twoją sprawą. Nasi adwokaci po rozpoznaniu sprawy podpowiedzą co należy z tym dalej zrobić.

Pamiętaj, że poza dochodzeniem odszkodowania za uszkodzony pojazd przysługuje Ci również:

- zwrot kosztów holowania uszkodzonego samochodu do serwisu,

- zwrot kosztów badania technicznego pojazdu po jego naprawie,

- zwrot kosztów samochodu zastępczego,

- odsetki za nieterminowo wypłacone odszkodowanie,

- bezpłatna rehabilitacja jeżeli zostałeś poszkodowany w wypadku, którego nie byłeś sprawcą!