Bezgotówkowy Wynajem Auta z OC Sprawcy

Auto zatępcze z OC za Darmo - Tarnobrzeg. Jeśli Twój samochód został uszkodzony w wyniku kolizji z winy sprawcy i potrzebujesz auta zastępczego zgłoś się do nas wypełniając formularz na stronie głównej.

Auto z OC sprawcy za darmo podstawimy w 24h pod wskazany adres. Zajmujemy się wynajmem samochodów z Polisy OC. Współpracujemy z warsztatami samochodowymi, firmami ubezpieczeniowymi oraz rzeczoznawcami majątkowymi i kancelariami specjalizującymi się w dochodzeniu odszkodowań za wypadki samochodowe.

Auto Zastępcze z Polisy OC Sprawcy Wypadku Tarnobrzeg

Auto z OC bezgotówkowo!

Samochód zastępczy z OC przysługuje każdemu właścicielowi uszkodzonego samochodu z wyłączeniem paru wyjątków. Nie ma tu znaczenia czy prowadzisz działalność gospodarczą czy wykorzystujesz auto w codziennym życiu. Uszkodzony pojazd, a dokładnie wykluczenie sprawnego samochodu w codziennym dniu rodzi pewne komplikacje dlatego należy się on każdemu.

Jeśli z jakiegoś powodu Twoje auto zostało uszkodzone skorzystaj z samochodu zastępczego z OC sprawcy kolizji! Auto zastępcze z OC dobieramy zawsze w segmencie nie gorszym od samochodu uszkodzonego. Wypełnij formularz lub zadzwoń. Podaj nam podstawowe informacje, a my ocenimy stan faktyczny i zajmiemy się przygotowaniem auta dla Ciebie. Wynajem samochodów bez kaucji, bez limitu kilometrów i bez żadnych ukrytych kosztów. Korzystaj z samochodu zastępczego jak ze swojego do dnia naprawienia Twojego auta lub do dnia wypłacenia odszkodowania w przypadku stwierdzenia szkody całkowitej.

Samochód z OC za Darmo!

Wypełnij Formularz Online na Stronie Głównej:

  • imię i nazwisko,
  • telefon i mail,
  • województwo i miasto,
  • markę i model oraz rocznik uszkodzonego auta,
  • datę zdarzenia,
  • określ czy znany jest sprawca zdarzenia!!!

Dochodzenia Odszkodowania za Wypadek Autem!

Jeżeli masz kłopot z dochodzeniem odszkodowania za uszkodzony pojazd lub jeżeli wypłacono Ci odszkodowanie w zaniżonej kwocie zgłoś się do nas i przedstaw nam swoją sprawę. Zajmujemy się również dochodzeniem odszkodowań za wypadki komunikacyjne, wypadki samochodem w imieniu naszych klientów. Reprezentujemy klientów w całej Polsce. Jeżeli chcesz abyśmy poprowadzili twoją sprawę napisz do nas lub zadzwoń.

Pamiętaj, że poza dochodzeniem odszkodowania za uszkodzony pojazd przysługuje Ci również:

  • zwrot kosztów holoania samochodu do autoryzowanego serwisu w celu przeprowadzenia naprawy jeżeli takie koszty poniosłeś z własnej kieszeni,
  • zwrot kosztów wynajmu samochodu zastępczego jeżeli takie koszty poniosłeś,
  • zwrot kosztów badania technicznego samochodu po naprawie w autoryzowanym serwisie,
  • odsetki za zwłokę w wypłacie odszkodowania jeżeli odszkodowanie zostało wypłacone z opóżnieniem lub nie wypłacono go wcale.