Bezgotówkowy Wynajem Auta z OC Sprawcy

Auto z Polisy OC Sprawcy za Darmo Tarnów. Wynajmij auto z OC sprawcy kolizji jeśli Twój samochód został unieruchomiony i musi trafić do warsztatu naprawczego. Auto z OC za darmo przysługuje Ci w każdej sytuacji jeśli znasz sprawcę kolizji i nie posiadasz drugiego samochodu.

Nie ma tu najmniejszego znaczenia fakt czy uszkodzony w wypadku samochód był wykorzystywany na potrzeby prowadzonej działaności gospodarczej czy w życiu codziennym do robienia zakupów, dojazdów do pracy czy może odwożenia dzieci do szkoły, przedszkola.

Auto Zastępcze z Polisy OC Sprawcy Wypadku Tarnów

Samochód z OC za darmo!

Wypełnij Formularz Zgłoszenia na Stronie Głównej:

  • imię i nazwisko,
  • telefon, mail,
  • województwo i miasto,
  • markę, model oraz rocznik uszkodzonego auta,
  • datę zdarzenia,
  • zaznacz czy znany jest sprawca kolizji!!!

Odszkodowanie za wypadek autem!

Masz kłopot z uzyskaniem odszkodwania? Wypłacone odszkodowanie za uszkodzony pojazd zostało rażąco zaniżone? Zgłoś się do nas! nasza kancelaria Adwokacka w Rzeszowie realizuje skutecznie dochodzenie odszkodowań w imieniu naszych klientów. Realizujemy dochodzenie odszkodowań w należytej wysokości która jest adekwatna do kosztów naprawienia pojazdu. Poza dochodzeniem odszkdowania za wypadek samochodem możesz ubiegać się również o: zwrot kosztów holowania auta do autoryzowanego serwisu naprawczego, zwrot kosztów badania technicznego pojazdu po jego naprawie, zwrot kosztów wynajęcia auta zastępczego na czas naprawy uszkodzoego samochodu oraz odsetek za nieterminowo wypłacone odszkodowanie.