Auto zastępcze z OC sprawcy

Auto z polisy OC to miejsce, gdzie w prosty i szybki sposób wynajmiesz samochód zastępczy z polisy OC sprawcy. Wystarczy tylko uzupełnić podstawowe dane w formularzu znajdującym się na głównej stronie i poczekać na telefon z wypożyczalni z oferta najmu samochodu. Jeśli zdecydujemy się na dany pojazd zostanie on podstawiony w ciągu 24 h pod wskazany przez nas adres.

Zaletą korzystania z naszej oferty jest całkowicie bezgotówkowy wynajem auta. Nie musimy przejmować się, że nie stać nas na wynajem samochodu, ani czekać na decyzję ubezpieczyciela, czy zwróci nam pieniądze za samochód. Jeśli spełniamy określone w regulaminie warunki, a przede wszystkim kolizja, czy wypadek drogowy nie wydarzyły się z naszej winy, przysługuje nam auto z OC sprawcy wypadku. Warto jednak pamiętać, że model i marka samochodu muszą być zbliżone do pojazdu, który uległ uszkodzeniu – tylko wtedy mamy pewność, że jego rezerwacja zostanie pokryta z OC sprawcy wypadku.

W naszym systemie znajdują się wypożyczalnie samochodów osobowych z różnych firm i wszystkich regionów Polski. Dzięki temu osoba poszukująca auta zastępczego może liczyć na szybkie podstawienie pojazdu pod wskazany adres.