Zgłoś do Nas Sprawę - Auto Zastępcze w 24h

Niezbędne dokumenty

Formalności do uzyskania auta z OC sprawcy bezgotówkowo! W przypadku ubiegania się o zwrot wydatków za samochód zastępczy z OC, auto z OC sprawcy – najważniejsze i niezbędne są informacje na temat sprawcy zdarzenia oraz jego ubezpieczyciela i numer polisy. Są to dane, które spisujemy w oświadczeniu o kolizji – dlatego nie powinniśmy mieć problemu z ich znalezieniem. Jeśli na miejscu zdarzenia była policja – możemy skorzystać z notatki sporządzonej przez funkcjonariuszy.

Wypełnij Formularz Zgłoszenia!

Aby uzyskać samochód zastępczy za pośrednictwem naszej strony – konieczne jest uzupełnienie kilku informacji, które umożliwią nam zaproponowanie odpowiedniego pojazdu i dopełnienie formalności u ubezpieczyciela. 

Konieczne jest zatem uzupełnienie podstawowych informacji na temat wynajmującego:

  • Imię i nazwisko,
  • telefon, e-mail,
  • województwo i miasto,
  • marka, model i rocznik samochodu,
  • data zdarzenia.

Na podstawie tych informacji możemy zaproponować pojazd zastępczy (auto zastępcze), który zostanie podstawiony pod wskazany adres, na czas naprawy Twojego samochodu. Wypożyczalnia samochodów z OC sprawcy z którą współpracujemy dopełni wszystkich formalności w jak najkrótszym czasie od twojego telefonu.

Wypożycz Bezgotówkowo Auto z OC Sprawcy.

Auta zastępcze z oc sprawcy bezgotówkowo!

Nie trać czasu - zajmij się tym co najważniejsze! Napraw samochód, zadbaj o swoje zdrowie - zrób badania, realizuj obowiązki dnia codziennego. Kolizja jeśli była drobna to nie koniec świata Samochód z OC sprawcy będzie Twój w możliwie najkrótszym czasie do 24h od zgłoszenia do nas. Wynajem samochodu z OC sprawcy to dla nas priorytetowe zajęcie. Jesteśmy dla Ciebie i dla tego typu zdarzeń. Nasi konsultanci są do TWOJEJ dyspozycji. Na codzień realizujemy wiele zleceń jakim jest WYNAJEM SAMOCHODU ZASTĘPCZEGO Z OC SPRAWCY przekazywanych przez Was do naszej firmy. Potrafimy doradzić i dobrać odpowiednie auto zastępcze z oc sprawcy. W sytuacji kiedy będziecie mieć jakiekolwiek kłopoty z jego uzyskaniem nasi prawnicy sprawdzą sprawę i zajmą się tym profesjonalnie w razie takiej konieczności!

Szybkie wypożyczenie samochodu z Polisy OC Sprawcy!

Wynajem auta zastępczego w Ostrołęce, Gnieźnie, Jeleniej Górze, Świdnicy, Suwałkach, Sandomierzu, Kołobrzegu, Poznaniu, Warszawie, Wrześni, Sosnowcu, Opolu, Rzeszowie, Przemyślu, Sandomierzu czy Świnoujściu. Dla nas to bez znaczenia. Od lat działamy w tej branży i współpracujemy z wieloma wypożyczalniami samochodów w całej Polsce i nie tylko.