Bezgotówkowy Wynajem Auta z OC Sprawcy

Auto zatępcze z OC za Darmo - Tarnobrzeg. Jeśli Twój samochód został uszkodzony w wyniku kolizji z winy sprawcy i potrzebujesz auta zastępczego zgłoś się do nas wypełniając formularz na stronie głównej.

Auto z OC sprawcy za darmo podstawimy w 24h pod wskazany adres. Zajmujemy się wynajmem samochodów z Polisy OC. Współpracujemy z warsztatami samochodowymi, firmami ubezpieczeniowymi oraz rzeczoznawcami majątkowymi i kancelariami specjalizującymi się w dochodzeniu odszkodowań za wypadki samochodowe.

Auto Zastępcze z Polisy OC Sprawcy Wypadku Tarnobrzeg

Samochód zastępczy z OC przysługuje każdemu właścicielowi uszkodzonego samochodu z wyłączeniem paru wyjątków. Nie ma tu znaczenia czy prowadzisz działalność gospodarczą czy wykorzystujesz auto w codziennym życiu. Uszkodzony pojazd a dokładnie wykluczenie sprawnego samochodu w codziennym dniu rodzi pewne komplikacje dlatego należy się on każdemu.

Jeśli z jakiegoś powodu Twoje auto zostało uszkodzone skorzystaj z samochodu zastępczego z OC sprawcy kolizji! Auto zastępcze z OC dobieramy zawsze w segmencie nie gorszym od samochodu uszkodzonego. Wypełnij formularz lub zadzwoń. Podaj nam podstawowe informacje, a my ocenimy stan faktyczny i zajmiemy się przygotowaniem auta dla Ciebie.

Samochód z OC za Darmo!

Wypełnij Formularz Online na Stronie Głównej:

  • imię i nazwisko,
  • telefon i mail,
  • województwo i miasto,
  • markę i model oraz rocznik uszkodzonego auta,
  • datę zdarzenia,
  • określ czy znany jest sprawca zdarzenia!!!