Bezgotówkowy Wynajem Auta z OC Sprawcy

Auto z Polisy OC za Darmo w Kołobrzegu! Zgłoś do nas taką potrzebę a my zajmiemy się resztą. Realizujemy wynajem aut bez limitu kilometrów i bez kaucji oraz bez żadnych dodatkowych opłat. Samochód zastępczy podstawiamy w klasie samochodu uszkodzonego pod wskazany adres.  Kliknij w formularz i załatw wszystkie formalności z wypożyczeniem samochodu przez internet. Samochód online z polisy sprawcy wypadku będzie Twój do dnia naprawienia uszkodoznego samochodu lub do dnia wypłacenia odszkodowania w przypadku orzeczenia szkody całkowitej.

Polisa OC auto zastępcze i korzystanie z niego za darmo to Twój przywilej. Nie płać za samochód zastępczy skoro możesz go mieć na koszt ubezpieczyciela sprawcy wypadku. Nie nadwyrężaj własnej polisy AC i własnych zniżek skoro auto zastępcze za darmo zapewania polisa sprawcy wypadku.

Auto zastępcze z Polisy OC Sprawcy Wypadku Kołobrzeg

Samochód z OC za Darmo!

Auto zastępcze z OC podstawimy do 24h od zgłoszenia do nas sprawy przez formularz pod wskazany adres w Kołobrzegu.

Wypełnij Formularz Zgłoszenia na Stronie Głównej:

  • imię i nazwisko,
  • telefon i mail,
  • województwo i miasto,
  • markę, model i rocznik uszkodzonego auta,
  • datę zarzenia,
  • zaznacz czy znany jest sprawca zdarzenia !!!

Dochodzenie odszkodowania za wypadek autem!

Masz kłopot z uzyskaniem odszkodowania? Nie wiesz jak się upomnieć o coś co Ci się należy? Zgłoś siędo nas i przedstaw nam swój problem. Doradzimy co z tym można dalej zrobić. Jeśli uznasz, że warto chętnie zajmiemy się również Twoją sprawą. Zajmujemy się odszkodowaniami, a dokładnie ich dochodzeniem od dawna i znamy się na tym bardzo dobrze. Reprezentujemy sprawy naszych klientów w całej Polsce.

Nie odkładaj dochodzenia odszkodowania za wypadek autem na ostatnią chwilę. Pamiętaj, że poza zwrotem kosztów naprawy uszkodzonego auta przysługuje Ci również:

- zwrot kosztów holowania uszkodzonego auta do autoryzowanego serwisu samochodowego,

- zwrot kosztów wynajmu auta zastępczego,

- zwrot kosztów badania technicznego auta po jego naprawie,

- utracone dochody,

- odsetki za nieterminowe wypłacenie odszkodowania należnego.