Bezgotówkowy Wynajem Auta z OC Sprawcy

Auto Zastępcze z OC za Darmo - Przemyśl. Jeśli byłeś uczestnikiem kolizji / wypadku nie ze swojej winy w której Twoje auto zostało uszkodzone - skorzystaj z samochodu zastępczego z OC sprawcy zdarzenia.

Każdemu właścicielowi uszkodzonego samochodu przez innego uczestnika ruchu drogowego przysługuje pojazd zastępczy na czas naprawy uszkodzonego auta lub w przypadku orzeczenia szkody całkowitej do chwili wypłaty odszkodowania.

Auto Zastępcze z Polisy OC Sprawcy Wypadku Przemyśl

Dochodzenie Odszkodowań

Masz kłopot z uzyskaniem odszkodowania??  Napisz do nas lub odwiedż nas. Kancelaria adwokacka w centrum Rzeszowa na ul. Moniuszki 8 lik.105. Specjalizujemy się w uzyskiwaniu odszkodowań za wypadki komunikacyjne. Reprezentujemy naszych klientów w sporach z firmami ubezpieczeniowymi. Pamiętaj, że poza dochodzeniem odszkodowania przysługuje ci również zwrot kosztów za holowanie auta do serwisu w celu naprawy, zwrot kosztów za wynem auta zastepczego na czas naprawy, zwrot kosztów badania technicznego pojazdu po przeprowadzonej naprawie oraz odsetki z tytułu nieterminowo wypłaconego odszkodowania.

Auto z OC sprawcy bezgotówkowo/ ZA DARMO - Nie ma tu najmniejszego znaczenia fakt czy ma być to samochód zastępczy dla osoby prowadzącej działalność gospodarczą czy dla osoby, która wykorzystuje go na co dzień dowożąc dzieci do szkoły.

Wypełnij Formularz na Stronie Głównej:

  • imię i nazwisko,
  • telefon, mail,
  • województwo i miasto,
  • markę i model oraz rocznik uszkodzonego auta,
  • datę zdarzenia,
  • określ czy znany jest sprawca zdarzenia!!!