Bezgotówkowy Wynajem Auta z OC Sprawcy

Auto z Polisy OC za Darmo - Sosnowiec. Każdy właściciel uszkodzonego auta może ubiegać się o samochód zastępczy z OC sprawcy kolizji. Od dłuższego czasu taki przywilej przysługuje każdemu bez względu na to czy prowadzi działalność gospodarczą czy też nie.

Nie ma to żadnego znaczenia ponieważ brak auta może również zakłócać codzienność w życiu każdego z nas. Jeśli nie posiadasz drugiego auta w domu i znasz sprawcę wypadku wystąp o to co Ci się należy!. Wypełnij wniosek online a my wynajmiemy dla Ciebie za darmo auto zastepcze z polisy OC sprawcy kolizji.

Odszkodowania Powypadkowe z OC Sprawcy

Jeżeli masz kłopot z wypłatą odszkodowania lub uzyskane odszkodowanie jest rażąco niskie zgłoś się do nas i przedstaw nam swój problem. Zapoznamy się z Twoją sprawą.

Zajmujemy się dochodzeniem odszkodowań dla naszych klientów w całej Polsce. Jeżeli stwierdzisz, że warto zajmiemy się również Twoją sprawą. Na odszkodowaniach komunikacyjnych za wypadki autem i ich dochodzeniu znamy się bardzo dobrze. Nie odkładaj dochodzenia odszkodowania na ostatnią chwilę ponieważ czas działa wyłącznie na Twoją niekorzyść.


Pamiętaj, że poza dochodzeniem kwoty obejmującej naprawę uszkodzonego samochodu możesz wnioskować również o:

- zwrot kosztów holowania auta,

- zwrot kosztów badania technicznego samochodu po naprawie,

- zwrot kosztów wynajęcia auta zastępczego jeżeli z takiego korzystałeśi należało sięono w tym konkretnym przypadku z OC sprawcy,

- utracone dochody,

- odsetki za zwłokę w wypłacie odszkodowania jeżeli są one rzeczywiście należne!

Samochód z OC za darmo!

Auto zastępcze z OC podstawimy w 24h bez względu na miejsce zamieszkania - od zgłoszenia do nas sprawy przez formularz na naszej stronie.

Wypełnij Formularz Zgłoszenia na Stronie Głównej:

  • imię i nazwisko,
  • telefon, mail,
  • województwo i miasto,
  • markę, model i rocznik uszkodzonego auta,
  • datę zdarzenia,
  • zaznacz czy znany jest sprawca zdarzenia