Kiedy w 2011 r. Sąd Najwyższy orzekł, że samochód nie jest przywilejem, a standardem służącym do codziennego funkcjonowania, coraz więcej osób stara się o auto zastępcze z OC sprawcy wypadku. O zwrot kosztów najmu auta nie jest trudno – o ile posiadamy odpowiednie dokumenty i wynajmujemy samochód o zbliżonych parametrach do uszkodzonego pojazdu.

Auto, na które się zdecydujemy musi być zbliżonej klasy do samochodu , a stawki za jego wynajem nie mogą być wyższe niż przeciętna obowiązująca w danym mieście. W przeciwnym wypadku nasze roszczenia zostaną odrzucone, jako nieuzasadnione ekonomicznie. Decydując się na auto z polisy OC, za pośrednictwem naszej strony – masz pewność, że pojazd jaki Ci zaoferujemy będzie odpowiadał wymaganiom stawianym przez Ubezpieczyciela, a tym samym można będzie uzyskać stuprocentowy zwrot kosztów najmu.

Samo wynajęcie samochodu rozliczane jest u nas bezgotówkowo – wystarczy, że przekażesz nam odpowiednie informacje: numer polisy i dane OC sprawcy wypadku. Jeśli wybierzesz jeden z proponowanych pojazdów – zostanie od podstawiony pod wskazany adres w ciągu 24 godzin od wysłania zgłoszenia.