Wynajem Samochodu Zastępczego

Brak własnego samochodu to dla wielu osób duże utrudnienie, z którego zdajemy sobie sprawę dopiero wtedy, kiedy nasz pojazd zostanie uszkodzony czy trafi do mechanika. Nie każdy może pozwolić sobie na dojazd do pracy taksówką, nie wszyscy mają także dostęp do komunikacji miejskiej. W takiej sytuacji warto skorzystać z możliwości najmu samochodu zastępczego, za który zapłaci ubezpieczyciel sprawcy kolizji.

Wystarczy tylko, że mamy dane sprawcy i numer jego polisy. Załatwieniem formalności zajmuje się już nasza firma! Wynajem samochodu za pośrednictwem tej strony odbywa się bezgotówkowo, przy minimum formalności.

Nie bierze się pod uwagę, czy poszkodowany ma możliwość korzystania z komunikacji zastępczej, gdyż wg orzeczenia z 2011 r. samochód w dzisiejszych czasach to standard, którego nie można zastąpić tramwajem czy autobusem. Należy pamiętać, że otrzymamy zwrot pieniędzy za wynajęty samochód, nie można jednak domagać się pieniędzy na jego wynajęcie.

Auta zastępcze z OC sprawcy bezgotówkowo!

Istotne jest również, czy posiadamy drugi samochód, który mógłby pełnić funkcję pojazdu zastępczego – w takiej sytuacji auto z polisy OC nie będzie nam przysługiwało. Aby się z tym bezproblemowo uporać i nie popełnić żadnych błędów pod wpływem emocji bo stłuczka i kolizja z cała pewnością do przyjemnych zdarzeń nie należą zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Zadzwoń a my zajmiemy się resztą!

Ponowna wycena szkody przez rzeczoznawcę majątkowego.

Jeśli potrzebujesz lawety do przewiezienia Swojego uszkodzonego samochodu albo zamierzasz przeprowadzić ponowną wycenę szkody przez rzeczoznawcę majątkowego z uprawnieniami bo ta przedstawiona przez rzeczoznawcę majątkowego ubezpieczyciela jest rażąco niaska zgłoś nam to. Pomożemy i doradzimy jak to przeprowadzić i zrobić. Powiemy również czy warto! i czy w Twoim przypadku ma to sens i ponoszenie takich kosztów będzie uzasadnione.